Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 2 людини

Річний звіт про діяльність Згароцького НВК

Дата: 20 грудня 2017 о 07:11, Оновлено 18 липня 2020 о 14:52

Звіт

про  діяльність Згароцького НВК протягом 2019-2020 навчального року.

  Шановні присутні! Закінчився навчальний рік і тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу   НВК , оцінити діяльність директора на посаді протягом 2019- 2020 навчального року.

  На цих   зборах ми керуємося Положенням про порядок звітування директора   перед трудовим колективом, представниками громадського самоврядування школи, щодо своєї діяльності на посаді протягом навчального року.

  Як директор  НВК, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувався Статутом  НВК, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора , законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

1. Загальна інформація про школу.

  Згароцький НВК  є комунальною власністю  Деражнянської районної ради . Управління та фінансування здійснюється відділом освіти  Деражнянської РДА, якому делеговані відповідні повноваження. Одна будівля школи прийнята в експлуатацію 1970 року,в іншій  проведено  реконструкцію  у 2003р ,  земельна ділянка, яка належить школі має площу 2 га. У 2019 - 2020  навчальному році працювало 15 педагогічних працівники  з  них  пять сумісників  та 7 працівників з числа обслуговуючого персоналу. Навчання завершило  88 учні, середня наповнюваність класів становить   9  учнів. Згідно списків 5-18  даного  року до 1 класу вступають 9 учнів .За останні роки збільшується кількість учнів у школі.У садочку дошкільною освітою було охоплено 18 дітей дошкільного віку.

2. Кадрове забезпечення.

  У 2019 -2020 навчальному році штатними працівниками  школа була забезпечена на 100%. Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. При підборі  кадрів   враховується фахова підготовка, особисті та колективні якості, працездатність, інші характеристики. Час диктує все нові і нові вимоги до вчителя, тому доречним зараз є вміння працювати з комп’ютером, оргтехнікою. 90 % педагогів школи пройшли навчання інформаційним технологіям по програмі Іntel «Навчання для майбутнього»   та  володіють  ІКТ.     Два   учитель  пройшли   курси  підвищення  кваліфікації  та  атестувались.

РІВЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ  МАЙСТЕРНОСТІ              

Категорія , звання

Кількість

%

1

Вища категорія

2

14

2

1 категорія

6

49

3

П категорія

4

24

4

Спеціаліст

1

7

5

Розрядники

1

7

 Усі базові  дисципліни навчальних  предметів  викладають  фахівці . Середнє тижневе навантаження педагогічних працівників по школі становить 18 год. Всі  педпрацівники  забезпечені  відповідною ставкою  годин.

3. Методична робота.

 У школі діє певна система методичної роботи. ЇЇ сітка створена на діагностичній основі. Вже не один рік педколектив працює над проблемою   Забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвих компетенцій, розвитку творчості та обдарувань

. Керівництво методичною роботою здійснювала методична рада.

  До реалізації завдань методичної роботи активно залучаються вчителі,. Вони є керівниками шкільних  методичних об’єднань,  наставниками молодих учителів. За їх активної участі проходять предметні тижні, методичні засідання, тощо.  У школі працювали  МО  вчителів початкових класів,  класних  керівників,   вчителів природничо-математичного циклу..  Учителі провели відкриті уроки, виховні заходи, ділились досвідом роботи по проблемах, зросла їх педагогічна майстерність. Внаслідок чого рівень навчальних досягнень учнів школи оцінюється хорошими показниками.

    У  навчальному році атестувався 1 вчитель . За результати атестації  підтверджено І  кваліфікаційну   категорію Сивогорло А.Є. Педагоги школи   залучаються до роботи у районних семінарах.

    .

  Аналіз якісного складу та освітнього рівня педагогічних працівників школи дозволяють зробити висновок про можливість проведення навчально-виховного процесу на  достатньому  рівні.

4. Навчальна діяльність учнів.

  Протягом 2019-2020 навчального року робота педколективу була спрямована на особистісно-зорієнтоване навчання і виховання школярів. Велика увага у школі приділяється охопленню дітей навчанням. Станом на 1 вересня 2019 року до першого класу були залучені   діти, яким виповнилось 6 років, а  це 11  учнів.

  У школі існує певна система роботи щодо профільного навчання.  проводиться допрофільна підготовка.  Учні нашої школи традиційно активні учасники міжнародних конкурсів. Цього року учасниками   конкурсу юних знавців математики «Кенгуру» -  17 учасників. Природничому конкурсі  «Колосок»  20 учнів.

   У  конкурсі знавців укр..мови. ім. П.Яцика    два  призових  місця.  Досить хороші показники участі наших школярів у районних олімпіадах: 

 Хороші показники мають учні з інших предметів . входять в першу десятку.  Згароцький  НВК   вже 810років  підряд  має  призові місця на районних

  У районних спортивних змаганнях  , школа зайняла 1 місце з  футболу, 3 з шахів,  3  з легкої  атлетики  За підсумками навчального року учні школи показали хороший рівень досягнень. 

5.  Виховна та позакласна робота.

  Педагоги школи глибоко усвідомлюють, що соціальна адаптація учнів, розуміння ними своїх прав та свідомого виконання обов’язків у значній мірі залежить від правильно визначених та обраних шляхів реалізації виховного процесу. Тому пріоритетними питаннями у виховній роботі школи залишається забезпечення всебічного розвитку особистості, сприяння її самовихованню й самореалізації, спрямування їх у своїй діяльності керуватися загальнолюдськими цінностями, глибоко розуміти традиції свого народу. У зв'язку з цим виховна діяльність школи була спрямована згідно напрямків:

• Превентивне виховання.

• Морально-етичне виховання.

• Художньо-естетичне виховання.

• Громадянсько-патріотичне виховання.

• Трудове виховання.

• Фізичне виховання і пропаганда здорового способу життя.

• Економічне виховання.

• Екологічне виховання.

  Районні виховні заходи у яких минулий рік взяла участь наша школа і показала активність та  добрі   результати:

• Молодь  за  здоровий спосіб  життя

• Численні конкурси малюнків.

• Подільська  писанка

• Районний огляд художньої самодіяльності.

 За допомогою учителів, класних керівників були організовані шкільні  заходи -  свято  квітів,  до дня  вчителя,   вечір зустрічі Нового року, українські  вечорниці, родинне свято  до  8  березня, Випускний вечір

Дозвілля дітей  було організоване згідно можливостей школи  

6. Правовиховна робота.

. У навчальному  закладі з  учнями  організовано  такі  форми  правового  навчання і виховання:

- тематичні загальношкільні лінійки та класні години,

- лекції, бесіди на правову тематику.

- анкетування.

- зустрічі з працівниками правоохоронних органів.

- уроки правознавства.

- індивідуальні бесіди з важковиховуваними учнями.

- батьківські лекторії.

- відвідування проблемних сімей вдома.

  Проведена зустріч з інспектором у справах неповнолітніх   Деражнянського УМВС  Кондратюком Д.А. 

 Вчителями  регулярно і ефективно проводяться корекційно-розвивальні заняття з учнями групи ризику та учнями, що потрапили у складні життєві умови.  за звітній період не  траплялись випадки протиправної поведінки учнів, за рахунок постійної профілактичної роботи на обліку в кримінальній міліції у справах неповнолітніх учні школи відсутні.

7. Соціальний захист.

  Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються у школі, проводиться згідно з діючим законодавством. На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорій. Кількість дітей у них становить:

• сиріт і позбавлених батьківського піклування – 3;

• інвалідів – 1;

• чорнобильців – ;

• малозабезпечених - 8;

• з неповних сімей – 3    ;

• багатодітних – 21.

  Ці діти постійно перебувають у центрі уваги адміністрації школи.    за бюджетний кошт діти з малозабезпечених сімей та діти позбавлені батьківського піклування щоденно отримують безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні з розрахунку 20 грн. З опікунами дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування підтримується постійний зв'язок класних керівників,  адміністрації школи.

8. Профорієнтаційна робота.

  Професійна підготовка молоді починається ще в шкільні роки. Завдання школи – підготувати підростаюче покоління до свідомого вибору професії. Профорієнтаційна робота у  школі здійснюється під час навчально-виховного процесу: виховання трудових навичок у школярів під час прибирання території, розширення знань про професії на уроках.

Якісному вихованню сприяють  екскурсії на виробництво, позакласні виховні заходи.

.   Значна профорієнтаційна робота з учнями, високий рівень підготовки випускників свідчить про те, що. усі дев’ятикласники працевлаштовані,  вони  продовжили навчання у  різних навчальних закладах

  

9. Співпраця з батьками.

  Виховання учня в школі і сім’ї – щоденний нерозривний процес. Тому педагогічний колектив працює у тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку школяра. Батьки є соціальним замовником школи, а тому беруть  участь у навчально-виховному процесі. Вони є учасниками позакласних заходів, родинними святами. . Класні керівники тісно співпрацюють з сім’ями своїх вихованців: відвідують дитину вдома, спілкуються з родиною. Свої спостереження заносять до щоденника психолого-педагогічних спостережень.

  Однією з традиційних з форм роботи з батьками у  школі є батьківські лекторії  та збори. Тематика лекцій підбирається з врахуванням вікових особливостей дітей.Але  ця ділянка  роботи  потребує  удосконалення ,  оскільки  низька  явка  батьків  на  збори.

10. Збереження і зміцнення здоров’я учнів та працівників.

  Медичне обслуговування учнів та працівників школи організовано відповідно до нормативно-правової бази.  Щорічно на базі центральної районної лікарні діти проходять медичне обстеження. . Відповідно до результатів медичного огляду дітей, на підставі довідок лікувальної установи у школі формуються спеціальні медичні групи, а також уточнені списки учнів підготовчої, основної групи та групи звільнених від занять фізичною культурою на навчальний рік. Відповідно цих списків видається наказ по школі. Медичне обслуговування працівників школи організовано також на базі  ЦРЛ. Вони щорічно проходять поглиблений медичний огляд у серпні за графіком кабінету профогляду медичної установи. Працівники їдальні проходять медичні огляди два рази на рік. Огляди відбуваються за рахунок держбюджету. Проходження медичного огляду фіксується в санітарних  книжках установленого зразка, які реєструються і зберігаються у медсестри школи.

  Важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей протягом перебування у школі. Організація харчування учнів закладу регламентується законами України «Про освіту» (ст. 25), «Про загальну середню освіту» (ст..22), «Про охорону дитинства» (ст. 5), Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», іншими нормативними документами. Згідно з вищезазначеними документами, учні 1-4 класів забезпечуються безоплатним одноразовим харчуванням.,  5-9 кл..  за  рахунок  батьківської  плати .   Гаряче харчування  учнів 1-9 класів відбувається згідно графіку  у їдальні школи  харчувалось  54 дітини   це---90%   , вартість обіду становила 20 грн.

   У планах виховної роботи кожного класного керівника є розділ «заходи по збереженню житя і здоров’я дітей» де запланована певна робота оздоровчого характеру з класом.

11. Стан охорони праці та безпеки життєдіяльності.

  Робота з охорони праці , безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, профілактики травматизму дітей у побуті та під час навчально-виховного процесу визначається у діяльності педколективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу, та інших численних нормативних актів, які регламентують роботу школи з цих питань. Стан цієї роботи знаходиться під постійним контролем адміністрації школи. Наказом по школі призначається відповідальний за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі, створено службу з охорони праці, сплановані заходи.

  На початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів, відпрацьована програма вступного інструктажу. Регулярно відбуваються цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, походами, спортивними змаганнями. У школі в наявності необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці.. Питання охорони праці та попередження травматизму неодноразово обговорювалися на нарадах при директорові.  Вивчаючи стан травматизму серед учнів, можна відмітити, що в навчальному закладі здійснюється належна робота щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов навчання.

12.    Підвіз  учнів  Автобусом  ГАЗель  дітей  у кількості  35 учнів.  З  сіл  Новий та Старий  Майдан, Новостріївка.

Ведеться  відповідна  документація.

13  Фінансово-господарська діяльність.

 Будівля школи прийнята в експлуатацію 40 років назад.  В  іншій  зроблено  реконструкцію  Але не зважаючи на великий вік та зношеність, адміністрація школи разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться централізованою бухгалтерією відділу освітиї РДА. Протягом навчального року систематично здійснювалася виплата заробітної плати, надбавок, доплат працівникам школи.   Вчасно здійснювалися бухгалтерією проплати за спожиті школою енергоносії. Завдяки злагодженості відповідальних за економію працівників, школа не виходить за ліміти спожитих енергоносіїв.  За рахунок благодійних коштів батьків здійснено ремонти та підготовку класних кімнат до навчального року. Працівниками централізованої бухгалтерії  планово проводиться інвентаризація майна.  Завжди вчасно готується звітна документація, матеріали списуються, або оприбутковуються.

  Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу.. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються учнями школи, своєчасно обрізаються дерева, кущі. Фарбується огорожа, біляться бордюри. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави , винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

    Надано   ПП Локазюк  подарунки до дня Святого  Миколая та   подарунки новорічні  від  Деражня агроком. За кошти  ФГ  «Основа роду »  замінено двері у ДНЗ

14. Управлінська діяльність.

  Управління школою здійснюється згідно річного плану роботи школи, плану внутрішкільного контролю та календарних планів вчителів-предметників і планів виховної роботи класних керівників. Така система планування, що відпрацьована у школі і заснована на взаємодії всіх ланок, підрозділів та учасників навчально-виховного процесу, забезпечує координацію їх діяльності, єдність вимог, контролю та взаємоконтролю в процесі роботи, сприяє досягненню ефективності та вдосконаленню навчально-виховного процесу й забезпечує планомірний розвиток школи.

  У навчальному закладі в наявності усі нормативно-правові документи, що регламентують діяльність загальноосвітнього навчального закладу. З підключенням школи до мережі Інтернет стало можливим користуватися матеріалами сайтів Міністерства освіти і науки України, головного управління освіти, сайтами обласних інститутів післядипломної освіти, інших закладів освіти, що дає можливість оперативно й мобільно користуватися достовірною інформацією вчителям і адміністрації школи, вчасно знайомитися з новими документами та, навіть, їх проектами. 

  Враховуючи сучасні вимоги, стиль керівництв   школою більш близький до демократичного, так як більшість рішень приймаються на основі врахування думки колективу й інтересів справи, створюється такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива й самостійність підтримується, повноваження делегуються. Директор школи у роботі з працівниками дотримується партнерського стилю керівництва. Проблеми обговорюються й виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється. Основними формами спілкування є наради, індивідуальні бесіди, інформування. Контроль здійснюється не заради пошуку винних, а заради позитивного кінцевого результату. На моє переконання, завдяки такому стилю керівництва у школі залишається мінімум агресивності, наявне  вирішення справ; переважають такі методи керівництва як порада, вимогливість поєднується із справедливістю, спілкування ввічливе, поважливе, рідко з наказом. У зв'язку з цим я надаю колегам більше самостійності, відповідної їхній кваліфікації і характеру роботи, створюю необхідні умови для самореалізації. У кожному зі своїх підлеглих бачу, насамперед, особистість у всьому розмаїтті її людських якостей і властивостей.   

          На  завершення  хочу  подякувати педагогічному  колективу  та обслуговуючому  персоналу за працю.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.